Ось знову рік Новий іде,

Хай щастя він Вам принесе,

Міцне здоров’я подарує,

Хай радістю Ваш дім квітує.

Любов’ю хай серця живуть,

Тепло душі для Вас несуть.

Хай мир і лад у Вашій хаті будуть,

Хай завжди щирість Вам дарують люди.

 

 

26.12 в Студянському ДНЗ в молодшій та старшій групі відбулися Новорічні ранки. Діти з радістю відправились у подорож різними країнами у пошуках Діда Мороза. Весело танцювали, співали та розповідали вірші.

Яка радість, який рай! Іде святий Миколай!
Несе він дарунки,  втіху і пакунки!

 

Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для  всіх нас це  свято, на яке ми дуже чекаємо. Скільки приємних хвилювань   дітям приносить очікування на чудове свято Миколая! Що він подарує ? Чи не різочку часом?

В серці кожної дитини живуть мрії, то ж всі чекають аби їх мрії здійснилися.

 

18 грудня  діти Студянського ЗДО  не тільки чекали казкові подарунки, а й самі старанно готувалися , аби показати, які  вони  слухняні, чемні і талановиті.

 13 грудня в Студянському ЗДО відбувся спільний захід для дітей та їх батьків, де вихователі розповідали про доброту, благодійництво, вміння допомагати один одному. В рамках Благодійна акція "Даруємо добро дітям!" в садочку батьки з дітками виготовили своїми руками подарункові ялинки для юних жителів Смизької громади, які мають проблеми зі здоров"ям.

 

13.12 в Студянському ДНЗ відбулися Андріївські вечорниці.
Діти та гості поринули у атмосферу українського села напередодні свята Андрія.
Вихованці відтворили українські звичаї та традиції: хлопчаки кусали калиту, змагались в силі та старанності, дівчатка ворожили, співали пісень, ліпили вареники.
Всі присутні отримали від перегляду дійства масу позитивних емоцій та вражень.

22 листопада2019р. в Студянському дошкільному навчальному закладі вшанували День пам’яті жертвам голодомору. Ще один рік відділяє нас від тієї страшної трагедії українського народу. Тому збереження національної пам’яті про голодомор є невід’ємною складовою розвитку нашого суспільства.

З 11.11 по 15.11 в Студянському ДНЗ проводився Тиждень правил безпеки дорожнього руху. Дітей вчили орієнтуватися у правилах дорожнього руху та керуватися ними, відпрацьовували правила поведінки у надзвичайних дорожньо-транспортних ситуаціях, формували навички дисциплінованого пішохода, виховували відповідальність за власне життя та життя інших людей.

З 4.11 по 8.11 у Студянському ДНЗ проводився тиждень безпеки життєдіяльності дитини. 

Мета тижня знань з основ безпеки життєдіяльності дитини: закріпити уявлення дітей про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного, медичного характеру та відпрацювати стереотипи поведінки дошкільників в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій.

 

24.10 в Студянському ЗДО відбулась розвага «Осінь – золота пора».

 

Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини.
Усі дітки із задоволенням перевтілилися у казкових персонажів та розповіли чарівну осінню казку - співали, декламували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї. 

 

 

16 жовтня в Студянському ЗДО відбулось методичне об'єднання вихователів на тему:  "Особливості виховання патріотизму у дошкільників". Вихователями старшої групи Любчик Л.А. та Мельничук Т.М. було проведено показове заняття: "Ми плекаєм ПАТРІОТІВ". А також практичний психолог Зведенюк Л.М. провела практичну роботу із гостями: "Мудра торбинка - для вихователів родзинка".

           У всьому світі кожен знає

            Батьківщина лиш одна.

            А в нас вона одна, єдина.

            Це наша славна Україна!

           Не забувай Шевченка слів

           Про гордих славних козаків.

           Не забувай, що ти дитина

           Землі, що зветься Україна!

            Про Україну, рідний край.

          Ти завжди й всюди памятай.

Вихованці Студянського садочка охоче взяли участь у фестивалі патріотичної пісні, прози, поезії та творів образотворчого мистецтва -  "Господи, збережи Україну". Який відбувся 13 жовтня у Смизькому будинку культури.

Над землею сонце встало,

Путь дорогу осіяло.

Добрий ранок, Чорне море,

Добрий день, Карпатські гори,

над землею пісня лине,

це для тебе Україно!

Гарна путь, славна путь –

Українські діти йдуть!

11.10 в Студянському ДНЗ відбувся святковий ранок приурочений Дню Захисника України.

"Найкращий фільм -2019"

Закружляв і впав листочок,
До побачення, садочок!
Ти нас кожен день стрічав —
Другим домом діткам став!
Прощавайте вже, машинки
І ляльки, й м'які тваринки!..
Сумно з вами розлучатись,
Та ми будемо стрічатись!
Дуже всі ми дякуєм
Нашим вихователям...
Дитсадочку, прощавай,
Малюків нових стрічай!
Налаковані зачіски із «кучериками Сью», сукні зі шлейфами «а-ля принцеса», підфарбовані вії, губки та нігтики, костюм-трійка із «метеликом»… Ні-ні, це не весілля, це – випускний у Студянському ЗДО.

Міжнародний день захисту дітей

3.06 Студянський ЗДО відзначав Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті.

КУБОК НАДІЇ

2.06 працівники Студянського ЗДО спільно з працівниками Березького ЗДО взяли участь у благодійному футбольному турнірі "Кубок надії". В якому зайняли перше місце між командами жінок.

"Майбутнє громади очима дітей"

Вихованці Студянського ЗДО долучились до конкурсу "Майбутнє громади очима дітей" з нагоди Дня захисту дітей.

Вишиванка - символ Батьківщини,
Дзеркало народної душі,
Не для когось, не для забаганки,
А для себе ти її носи.
День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
Вишита сорочка – це традиційний народний одяг українців. Споконвіку українські жінки та чоловіки шанували її. Бо вірили, що вишита сорочка захищає людину від усього злого.
Одягли сьогодні вишиванки і ми: діти і працівники нашого дитячого садка.

«З родини йде життя людини»

На світі білому єдине,
Як і дніпрова течія,
Домашнє вогнище родинне,
Оселя наша і сім’я.
В щасливі і тяжкі години –
Куди б нам не стелився шлях –
Не гасне вогнище родинне,
В людських запалене серцях.
Сім'я та родина стоять на першому місці в кожної людини. Сім’я — це найголовніша цінність для людини в житті. 15.05 вихованці Студянського ЗДО разом зі своїми батьками взяли участь у розвазі «З родини йде життя людини».

День Матері

Хай дороги стеляться крилато,
Будуть чисті, рівні, як струна,
А добро не оминає хату,
Як не обминає цвіт весна
Хай здоров'я, радість і достаток
Стеляться на вас, як вишні цвіт,
Хай малює доля з буднів свято,
І Господь дарує Вам багато літ.

Дорогі жінки, чиє прекрасне і величаве ім'я - Мама , від щирого серця вітаємо Вас із Днем Матері. Бажаємо Вам добра і здійснення всіх материнських мрій.12.05 вихованці Студянського ЗДО також мали нагоду привітати усіх матусь з цим чарівним весняним днем.

 

 

День пам’яті та примирення

8 травня 2019 року в Студянському ЗДО проходили заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги у Другій світовій війні.
У ці славні дні ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Тиждень правил дорожнього руху

В рамках проведення "Тижня знань правил дорожнього руху" в Студянському ЗДО з 6.05 по 11.05 проводяться тематичні заходи: заняття, бесіди, сюжетно - рольові ігри з моделюванням життєвих ситуацій під гаслом: "Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху". Вихованці отримують цікаву та повчальну інформацію, щодо вивчення і використання на практиці правил безпеки дорожнього руху.

КОЛИ ДУШІ ТОРКАЄТЬСЯ ВЕЛИКДЕНЬ

Великдень – це свято, коли вся сім’я збирається разом та вітає один одного. Так і в нашому садочку об’єдналась та веселилась велика й дружня родина.
Напередодні великого християнського свята у Студянському ЗДО відбулася розвага «Великоднє свято». Діти ознайомилися з народними традиціями та обрядами українського народу.
Користуючись нагодою колектив Студянського ЗДО вітає жителів Смизької ОТГ і всіх батьків із наступаючими Великодніми святами.
Під образами кошичок поставлю
І постелю на денце рушничок.
Ще раз ладненько пасочку поправлю
Кладу її поміж писаночок.
Ще покладу і шиночку, й ковбаску
,
Смачнії коржики, і масло, і сальце…
Все прикрашу, неначе добру казку.-
Вербиченьку вплету рясним вінцем…

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ

З  22.04 по 26.04  2019 р.в Студянському ЗДО проводиться тиждень безпеки життєдіяльності дитини. Під час якого педагоги знайомлять малюків із правилами безпечної поведінки в різних екстремальних ситуаціях. Вихователі проводять із дітьми тематичні заняття, бесіди, ігри. А також виховують у дітей дбайливе ставлення до свого життя.

24.04 у вихованців ЗДО відбулася зустріч з працівниками СМИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ на чолі з керівником Нагалка Петром Івановичем, з тими, хто щодня на практиці рятує та допомагає у скрутних небезпечних ситуаціях. Вихованці отримали цікаву і корисну інформацію від рятівників з пожежної частини, послухали цікаву розповідь про засоби пожежогасіння, важливість та відповідальність роботи пожежників, їхню сміливість при виконанні свого обов’язку та прийняли участь у гасінні умовної пожежі. Найголовнішим подарунком для малят стала справжнісінька пожежна машина , на якій приїхали гості до дітей на територію ЗДО. Захопленню дітей не було меж! 

25. 04 відбулось пізнавальне заняття «Перша медична допомога» на якому була присутня старша медична сестра ОСТАПЧУК Н.М. Котра розповіла та показала дітям як робити прямий масаж серця, перев'язки. Діти мали можливість наповнити свої знання корисною інформацією.

 

 

КОСМОС - НАВКОЛО НАС

 

Чарівні спалахи Всесвіту завжди приваблювали допитливі очі людини. Пізнати незвідане, зрозуміти оточуючий світ - це здавна було мрією людства.
Саме тому в рамках проекту «Космічні мандрівки»,

12.04 .2019р. у Студянському закладі дошкільної освіти відбулися заходи приурочені Всесвітньому Дню Космонавтики.
Упродовж проекту дошкільники були залучені до активної пізнавальної, творчої діяльності з метою формування у дітей знань про Всесвіт.

Міжнародний день  води

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води.

Резолюцію про святкування Міжнародного дня води прийнято на 47сесії Генеральної  асамблеї ООН у листопаді 1992 році. Метою цього дня в Студянському ЗДО було провести ряд заходів, присвячених цій даті. Вони допомогли діткам розширити знання про одну з основних складових природи – воду та виховання бережливого ставлення до води та природного довкілля взагалі.

Моя стежина до Шевченка

12.03 в Студянському ЗДО пройшли заходи до Шевченківських днів «Моя стежина до Шевченка».

Були проведені тематичні заняття, бесіди також діти декламували вірші Т.Г.Шевченка, виконали музичну композицію. Малята ближче ознайомилися з життям та літературною спадщиною Кобзаря. 

Це Голокост – всього одне лиш слово,

Та його сенс – пекучий болі жар,

Вбивали всіх!.. старого і малого,

мало хто життя порятував.

       27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це події, пов’язані з великими людськими втратами.

Починаючи з середини ХХ ст. слово «Голокост» стало загальновживаним по відношенню до хвилі терору проти єврейського населення, розпочатого Гітлером, та винищення нацистами під час Другої Світової війни євреїв та інших народів Європи.
З приводу Дня пам'яті жертв Голокосту працівниками Студянського ДНЗ для дітей було проведено цикл заходів по вшануванню пам'яті загиблих під час Голокосту. Проводились тематичні заняття, бесіда - «Свіча Голокосту не згасне» , книжкова виставка – «Пам'яті жертв Голокосту». Також були запалені свічки пам'яті всім євреям та вшановано хвилиною мовчання.

Різдвяний фестиваль

"Україна хоче миру"

"І ЗНОВУ КАЗКА ОЖИВЕ..."

Новий рік іде землею

В чистім полі без доріг,

Світить зорі понад нею,

Розсіває срібний сніг.

Новий рік іде горами

У червоних чобітках.

Сяють ясними вогнями

Скрізь ялинки по хатах.

 

      Новий рік — одне з найулюбленіших свят усіх дітей. Вони щиро вірять у дива і з нетерпінням заглядають під ялинку в пошуках подарунків. 27.12 та 28.12 в Студянському ДНЗ в молодшій та старшій групі відбувся Новорічний Ранок. Діти поринули у дивовижну Новорічну казку. Із задоволенням співали пісні, розказували вірші, танцювали та грали ігри. Безсумнівно у всіх дітей та гостей залишилися найтепліші і найсвітліші спогади про це свято.

Ой хто-хто Миколая любить!!!

Хто не знає святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Весь християнський світ вважає його за великого угодника Божого, який допомагає бідним, творить чудеса для нужденних.. Неможливо описати очікування кожної дитини, щоб побачити його з ангелами і дарунками. Отож, наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято для нас буде святом Милосердя, святом Доброти, Прощення і Любові до ближніх!

Андріївські вечорниці. 
Вже традиційно у нас в садочку вихователі готують розвагу «Андріївські вечорниці». Діти поринули у атмосферу українського села напередодні свята Андрія. Вихованці відтворили українські звичаї та традиції: хлопчаки кусали калиту, змагались в силі та старанності, дівчатка ворожили, співали пісень, ліпили вареники.  Всі присутні отримали від перегляду дійства масу позитивних емоцій та вражень.

Картинки по запросу казка рукавичка картинка

30.11 дитячий садок приймав гостей з публічно-шкільної бібліотеки с.Студянки.  Кузьмич В.С. з допомогою пальчикового театру інсценувала казочку «Рукавичка» у двох групах. Діти з неприхованою цікавістю і захопленням споглядали дійство, а згодом і самі мали можливість перевтілитися у персонажів казки. Завдяки такій роботі у дітей розвивається з дитинства інтерес до книги.

Щоб у ранки і теплі, й холодні

не ішли шикуватись хрести,

Щоб не плакали душі голодні

Свічку-пам"ять свою запали.

З метою вшанування пам"яті жерт голоду 1932-1933 років у Студянському ДНЗ було проведено інформаційно-просвітницькі заходи: тематичне заняття "І пам"яті свіча не згасне...", бесіда "Голод 33-го - біль душі і пам"ять серця", а також діти відтворили у своїх малюнках побачені епізоди із життя людей того часу.

Хлібом ми радо гостей зустрічаєм,
На рушникові рясному несем.                                       

Все найдорожче, що в серденьку маєм,
Радісно друзям своїм віддаєм.

 

     16.11.2018 р. вихованці Студянського ДНЗ вітали працівників компанії групи ВІТАГРО з Днем працівників сільського господарства.

      Дорогі наші спонсори! Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем дошкільної освіти в Студянському ДНЗ.

       Колектив закладу та батьки вихованців, а також громадськість села висловлюють найтепліші слова подяки за вагомий внесок у реконструкції туалетної кімнати. Від усього серця бажаємо Вам здоров'я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння і підтримку.

 

Ми  українці, душею багаті.
Працею славен народ наш завжди.                               
Хочем, щоб хліб був у кожного в хаті
І не було в вас ніколи біди!

 

 

Тиждень безпеки дорожнього руху

На виконання розпорядження обласної адміністрації «Про Обласну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху»  та з метою пропаганди здорового способу життя, вивчення і використання на практиці правил безпеки дорожнього руху, попередження загибелі та травматизму дітей при порушенні правил дорожнього руху у Студянському ДНЗ з 12.11 по 18.11 було проведено тиждень безпеки дорожнього руху на тему «Коли вирушаєш в путь – завжди обережним будь». Педагогічними працівниками було організовано ряд занять, бесід, спостережень, сюжетно-рольових ігор з моделюванням життєвих ситуацій спрямованих на виховання у дітей правил дорожнього руху. 

Тиждень безпеки дитини

З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров"я під час надзвичайної ситуації в садочку з 5.11 по 9.11 було проведено Тиждень безпеки дитини.